CDRH4D22NP-8R2NB - 1 ELEMENT, 8.2 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD 1 ELEMENT, 22 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD 1 ELEMENT, 1.8 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
CDRH4D22NP-8R2NB_3820655.PDF Datasheet
 Full text search : 1 ELEMENT, 8.2 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD 1 ELEMENT, 22 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD 1 ELEMENT, 1.8 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
 Product Description search : 1 ELEMENT, 8.2 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD 1 ELEMENT, 22 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD 1 ELEMENT, 1.8 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD