  CDRH4D22NP-8R2NB Datasheet PDF File
For CDRH4D22NP-8R2NB Found Datasheets File :: 14+       Page :: | <1> | 2 |
    Sumida, Corp.
SUMIDA CORP
Part No. CDRH4D22NP-8R2NB CDRH4D22NP-8R2NC CDRH4D22NP-220NC CDRH4D22NP-1R8NB
Description 1 ELEMENT, 8.2 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
1 ELEMENT, 22 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
1 ELEMENT, 1.8 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
File Size 166.35K  /  2 Page
View it Online
Download Datasheet
HUA FENG CIRCUIT
    CDRH4D22 CDRH4D22NP820NB CDRH4D22NP8R2NC CDRH4D22NP820NC CDRH4D22NP8R2NB
Sumida Corporation
Part No. CDRH4D22 CDRH4D22NP820NB CDRH4D22NP8R2NC CDRH4D22NP820NC CDRH4D22NP8R2NB
Description 1 ELEMENT, 8.2 uH, FERRITE-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD ROHS COMPLIANT
1 ELEMENT, 82 uH, FERRITE-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD ROHS COMPLIANT