  CDRH4D22NP-1R8NB Datasheet PDF File
For CDRH4D22NP-1R8NB Found Datasheets File :: 18+       Page :: | <1> | 2 |
    Sumida, Corp.
SUMIDA CORP
Part No. CDRH4D22NP-8R2NB CDRH4D22NP-8R2NC CDRH4D22NP-220NC CDRH4D22NP-1R8NB
Description 1 ELEMENT, 8.2 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
1 ELEMENT, 22 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
1 ELEMENT, 1.8 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD