MOS6020-472 - 1 ELEMENT, 4.7 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD 1 ELEMENT, 15 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD 1 ELEMENT, 33 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD 1 ELEMENT, 6.8 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
MOS6020-472_3815797.PDF Datasheet
 Full text search : 1 ELEMENT, 4.7 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD 1 ELEMENT, 15 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD 1 ELEMENT, 33 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD 1 ELEMENT, 6.8 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
 Product Description search : 1 ELEMENT, 4.7 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD 1 ELEMENT, 15 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD 1 ELEMENT, 33 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD 1 ELEMENT, 6.8 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
 Related Part Number
PART Description Maker
1 ELEMENT, 10000 uH, POWDERED IRON-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR
1 ELEMENT, 360000 uH, POWDERED IRON-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR
1 ELEMENT, 500 uH, POWDERED IRON-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR
1 ELEMENT, 7500 uH, POWDERED IRON-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR
1 ELEMENT, 43000 uH, POWDERED IRON-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR
1 ELEMENT, 5000 uH, POWDERED IRON-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR
1 ELEMENT, 72000 uH, POWDERED IRON-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR
1 ELEMENT, 500000 uH, POWDERED IRON-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR
1 ELEMENT, 2000 uH, POWDERED IRON-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR
1 ELEMENT, 2500 uH, POWDERED IRON-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR
1 ELEMENT, 1500 uH, POWDERED IRON-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR
1 ELEMENT, 120000 uH, POWDERED IRON-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR
1 ELEMENT, 7200 uH, POWDERED IRON-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR
1 ELEMENT, 86000 uH, POWDERED IRON-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR
1 ELEMENT, 3000 uH, POWDERED IRON-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR
1 ELEMENT, 250 uH, POWDERED IRON-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR
1 ELEMENT, 720 uH, POWDERED IRON-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR
1 ELEMENT, 200 uH, POWDERED IRON-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR
1 ELEMENT, 12250 uH, POWDERED IRON-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR
1 ELEMENT, 750000 uH, POWDERED IRON-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR
1 ELEMENT, 175 uH, POWDERED IRON-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR
1 ELEMENT, 17500 uH, POWDERED IRON-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR
1 ELEMENT, 8600 uH, POWDERED IRON-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR
1 ELEMENT, 300000 uH, POWDERED IRON-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR
1 ELEMENT, 1000 uH, POWDERED IRON-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR
1 ELEMENT, 100 uH, POWDERED IRON-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR
1 ELEMENT, 24000 uH, POWDERED IRON-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR
1 ELEMENT, 400 uH, POWDERED IRON-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR
1 ELEMENT, 600000 uH, POWDERED IRON-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR
1 ELEMENT, 50000 uH, POWDERED IRON-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR
1 ELEMENT, 860000 uH, POWDERED IRON-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR
1 ELEMENT, 12000 uH, POWDERED IRON-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR
1 ELEMENT, 20000 uH, POWDERED IRON-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR
1 ELEMENT, 60000 uH, POWDERED IRON-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR
1 ELEMENT, 15000 uH, POWDERED IRON-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR
ZETTLER electronics GmbH
CTS, Corp.
PF90-22 PF90-13 PF90-19 PF90-10 PF90-17 PF90-28 PF 1 ELEMENT, 50000 uH, POWDERED IRON-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR
1 ELEMENT, 36000 uH, POWDERED IRON-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR
1 ELEMENT, 25000 uH, POWDERED IRON-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR
1 ELEMENT, 1750 uH, POWDERED IRON-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR
1 ELEMENT, 100000 uH, POWDERED IRON-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR
1 ELEMENT, 30000 uH, POWDERED IRON-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR
1 ELEMENT, 200000 uH, POWDERED IRON-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR
1 ELEMENT, 150000 uH, POWDERED IRON-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR
1 ELEMENT, 40000 uH, POWDERED IRON-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR
1 ELEMENT, 4300 uH, POWDERED IRON-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR