  MOS6020-472 Datasheet PDF File
    Coilcraft, Inc.
KOA Speer Electronics,Inc.
Part No. MOS6020-472 MOS6020-153 MOS6020-333 MOS6020-682
Description 1 ELEMENT, 4.7 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
1 ELEMENT, 15 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
1 ELEMENT, 33 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
1 ELEMENT, 6.8 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
File Size 62.21K  /  2 Page
View it Online
Download Datasheet
HUA FENG CIRCUIT
    Coilcraft, Inc.
OBSOLETE when inventory is depleted. Change &apos;X&apos; to &apos;L&apos; for new RoHS part number. Terminals never contained lead. 1 ELEMENT, 33 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
1 ELEMENT, 10 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
1 ELEMENT, 470 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD