  MOS6020-153 Datasheet PDF File
    Coilcraft, Inc.
KOA Speer Electronics,Inc.
Part No. MOS6020-472 MOS6020-153 MOS6020-333 MOS6020-682
Description 1 ELEMENT, 4.7 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
1 ELEMENT, 15 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
1 ELEMENT, 33 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
1 ELEMENT, 6.8 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD