HM55EK-1000-AB - HERMETIC SEALED PRECISION METAL FILM RESISTORS
HM55EK-1000-AB_4428549.PDF Datasheet
Description HERMETIC SEALED PRECISION METAL FILM RESISTORS
File Size 26.47K  /  1 Page
Maker
RCD COMPONENTS INC.
Homepage http://www.rcdcomponents.com/
Download [ ]
[ View it Online ]   [ Search more for HM55EK-1000-AB ]
[ Price & Availability of HM55EK-1000-AB by FindChips.com ]
 Full text search : HERMETIC SEALED PRECISION METAL FILM RESISTORS
 Product Description search : HERMETIC SEALED PRECISION METAL FILM RESISTORS
 Related Part Number
PART Description Maker
SO-720-LPC-GBA-155.5200MHZ SO-720-LPC-GCA-155.5200 CLOCK SAW OSCILLATOR, 155.52 MHz ROHS COMPLIANT, HERMETIC SEALED, CERAMIC, SMD, 6 PIN
CLOCK SAW OSCILLATOR, 531.25 MHz ROHS COMPLIANT, HERMETIC SEALED, CERAMIC, SMD, 6 PIN
CLOCK SAW OSCILLATOR, 156.25 MHz ROHS COMPLIANT, HERMETIC SEALED, CERAMIC, SMD, 6 PIN
CLOCK SAW OSCILLATOR, 707.3527 MHz ROHS COMPLIANT, HERMETIC SEALED, CERAMIC, SMD, 6 PIN
CLOCK SAW OSCILLATOR, 690.5692 MHz ROHS COMPLIANT, HERMETIC SEALED, CERAMIC, SMD, 6 PIN
CLOCK SAW OSCILLATOR, 150 MHz - 1000 MHz ROHS COMPLIANT, HERMETIC SEALED, CERAMIC, SMD, 6 PIN
CLOCK SAW OSCILLATOR, 150 MHz ROHS COMPLIANT, HERMETIC SEALED, CERAMIC, SMD, 6 PIN
CLOCK SAW OSCILLATOR, 1000 MHz ROHS COMPLIANT, HERMETIC SEALED, CERAMIC, SMD, 6 PIN
CLOCK SAW OSCILLATOR, 312.5 MHz ROHS COMPLIANT, HERMETIC SEALED, CERAMIC, SMD, 6 PIN
CLOCK SAW OSCILLATOR, 187.5 MHz ROHS COMPLIANT, HERMETIC SEALED, CERAMIC, SMD, 6 PIN
CLOCK SAW OSCILLATOR, 175 MHz ROHS COMPLIANT, HERMETIC SEALED, CERAMIC, SMD, 6 PIN
CLOCK SAW OSCILLATOR, 160 MHz ROHS COMPLIANT, HERMETIC SEALED, CERAMIC, SMD, 6 PIN
CLOCK SAW OSCILLATOR, 194.8 MHz ROHS COMPLIANT, HERMETIC SEALED, CERAMIC, SMD, 6 PIN
CLOCK SAW OSCILLATOR, 320 MHz
CLOCK SAW OSCILLATOR, 720 MHz
CLOCK SAW OSCILLATOR, 500 MHz