  HM55EK-1000-FT Datasheet PDF File
RCD COMPONENTS INC.
Description HERMETIC SEALED PRECISION METAL FILM RESISTORS
File Size 26.47K  /  1 Page
View it Online
Download Datasheet
Amphenol Cables on Demand
Part No. SF-NLMAMB0001-0001
Description Amphenol SF-NLMAMB0001-0001 OSFP 400G Loopback Adapter Module for OSFP Port Testing - 0dB Attenuation & 0W Power Consumption [400-Gigabit Ethernet Ready]
Tech specs
Official Product Page
HUA FENG CIRCUIT
    VECTRON[Vectron International, Inc]
Description Monolithic Crystal Filter, Selected customer types
File Size 46.73K  /  1 Page
View it Online
Download Datasheet
Amphenol Cables on Demand
Part No. SF-NLNAMB0001-0001
Description Amphenol SF-NLNAMB0001-0001 QSFP-DD 400G Loopback Adapter Module for QSFP-DD Port Testing - 0dB Attenuation & 0W Power Consumption [400-Gigabit Ethernet Ready]
Tech specs
Official Product Page
    Vectron International, Inc.
Toshiba Electronic Devices & Storage Corporation
Part No. ST1000GXH35
Description IEGT, 4500 V, 1000 A, 2-120B1S
    Vectron International, Inc.
Description Monolithic crystal filter 单片晶体滤波
Monolithic Crystal Filter, Selected customer types
Amphenol Communications Solutions
Part No. 10005639-11207LF
Description DDR2 DIMM, Storage and Server Connector, Vertical, Through Hole, 240 Position, 1.00mm (0.039in) Pitch