  HM55EK-1000-BB Datasheet PDF File
Part No. SF-NLMAMB0001-0001
Description Amphenol SF-NLMAMB0001-0001 OSFP 400G Loopback Adapter Module for OSFP Port Testing - 0dB Attenuation & 0W Power Consumption [400-Gigabit Ethernet Ready]
Part No. SF-NLNAMB0001-0001
Description Amphenol SF-NLNAMB0001-0001 QSFP-DD 400G Loopback Adapter Module for QSFP-DD Port Testing - 0dB Attenuation & 0W Power Consumption [400-Gigabit Ethernet Ready]
Part No. ST1000GXH35
Description IEGT, 4500 V, 1000 A, 2-120B1S
Part No. 10005639-11207LF
Description DDR2 DIMM, Storage and Server Connector, Vertical, Through Hole, 240 Position, 1.00mm (0.039in) Pitch