MGP11N60ED - From old datasheet system IGBT IN TO-220 11 A @ 90C15 A @ 25C 600 VOLTS SHORT CIRCUIT RATED LOW ON-VOLTAGE 15 A, 600 V, N-CHANNEL IGBT, TO-220AB
MGP11N60ED_340606.PDF Datasheet
 Full text search : From old datasheet system IGBT IN TO-220 11 A @ 90C15 A @ 25C 600 VOLTS SHORT CIRCUIT RATED LOW ON-VOLTAGE 15 A, 600 V, N-CHANNEL IGBT, TO-220AB
 Product Description search : From old datasheet system IGBT IN TO-220 11 A @ 90C15 A @ 25C 600 VOLTS SHORT CIRCUIT RATED LOW ON-VOLTAGE 15 A, 600 V, N-CHANNEL IGBT, TO-220AB