  MGP11N60ED Datasheet PDF File
For MGP11N60ED Found Datasheets File :: 3+       Page :: | <1> |
    MGP11N60ED
ON Semiconductor
Part No. MGP11N60ED
Description SHORT CIRCUIT RATED LOW ON-VOLTAGE
File Size 110.32K  /  6 Page
View it Online
Download Datasheet
HUA FENG CIRCUIT
    MGP11N60ED-D
ON Semiconductor
Part No. MGP11N60ED-D
File Size 122.69K  /  6 Page
View it Online
Download Datasheet
    MGP11N60ED_D ON1850 MGP11N60ED ON1849
Part No. MGP11N60ED_D ON1850 MGP11N60ED ON1849
Description IGBT IN TO-220 11 A @ 90C15 A @ 25C 600 VOLTS
From old datasheet system
SHORT CIRCUIT RATED LOW ON-VOLTAGE 15 A, 600 V, N-CHANNEL IGBT, TO-220AB