V48SC12007NMFA - Delphi Series V48SC, 1/16th Brick 90W DC/DC Power Modules: 48V in, 12V, 7.5A out
V48SC12007NMFA_8379080.PDF Datasheet
 Full text search : Delphi Series V48SC, 1/16th Brick 90W DC/DC Power Modules: 48V in, 12V, 7.5A out
 Product Description search : Delphi Series V48SC, 1/16th Brick 90W DC/DC Power Modules: 48V in, 12V, 7.5A out
 Related Part Number
PART Description Maker
V48SC12007NMFA V48SC12007NMFB V48SC12007NKFA Delphi Series V48SC, 1/16th Brick 90W DC/DC Power Modules: 48V in, 12V, 7.5A out