  V48SC12007NMFA Datasheet PDF File
For V48SC12007NMFA Found Datasheets File :: 2+       Page :: | <1> |
    V48SC12007NMFB V48SC12007NMFB-14 V48SC12007NMFA
Delta Electronics, Inc.
Part No. V48SC12007NMFB V48SC12007NMFB-14 V48SC12007NMFA
Description Delphi Series V48SC, 1/16th Brick 90W DC/DC Power Modules
File Size 717.55K  /  14 Page
View it Online
Download Datasheet
HUA FENG CIRCUIT
    V48SC12007NMFA V48SC12007NMFB V48SC12007NKFA
Delta Electronics, Inc.
Part No. V48SC12007NMFA V48SC12007NMFB V48SC12007NKFA
Description Delphi Series V48SC, 1/16th Brick 90W DC/DC Power Modules: 48V in, 12V, 7.5A out