IXFH26N49Q - 26 A, 490 V, 0.2 ohm, N-CHANNEL, Si, POWER, MOSFET, TO-247AD
IXFH26N49Q_7464653.PDF Datasheet
 Full text search : 26 A, 490 V, 0.2 ohm, N-CHANNEL, Si, POWER, MOSFET, TO-247AD
 Product Description search : 26 A, 490 V, 0.2 ohm, N-CHANNEL, Si, POWER, MOSFET, TO-247AD
 Related Part Number
PART Description Maker