  IXFH26N49Q Datasheet PDF File
For IXFH26N49Q Found Datasheets File :: 1+       Page :: | <1> |
    IXYS CORP
Part No. IXFH26N49Q
Description 26 A, 490 V, 0.2 ohm, N-CHANNEL, Si, POWER, MOSFET, TO-247AD