SF4007-TR - Ultra-Fast Avalanche Sinterglass Diode ULTRA FAST RECOVERY RECTFR 600V 1A 2PIN SOD-57 - Tape and Reel ULTRA FAST RECOVERY RECTFR 400V 1A 2PIN SOD-57 - Tape and Reel    Ultra-Fast Avalanche Sinterglass Diode
SF4007-TR_7341318.PDF Datasheet
 Full text search : Ultra-Fast Avalanche Sinterglass Diode ULTRA FAST RECOVERY RECTFR 600V 1A 2PIN SOD-57 - Tape and Reel ULTRA FAST RECOVERY RECTFR 400V 1A 2PIN SOD-57 - Tape and Reel    Ultra-Fast Avalanche Sinterglass Diode
 Product Description search : Ultra-Fast Avalanche Sinterglass Diode ULTRA FAST RECOVERY RECTFR 600V 1A 2PIN SOD-57 - Tape and Reel ULTRA FAST RECOVERY RECTFR 400V 1A 2PIN SOD-57 - Tape and Reel    Ultra-Fast Avalanche Sinterglass Diode
 Related Part Number
PART Description Maker
BYV26E Ultra Fast Recovery Pack: SOD-57
SINTERED GLASS JUNCTION FAST AVALANCHE RECTIFIER VOLTAGE拢潞1000V CURRENT: 1.0A
SINTERED GLASS JUNCTION FAST AVALANCHE RECTIFIER VOLTAGE?000V CURRENT: 1.0A