  SF4007-TR Datasheet PDF File
For SF4007-TR Found Datasheets File :: 4+       Page :: | <1> |
    SF4007-TR SF4005-TR SF4004-TR SF4002
Vishay Siliconix
Vishay Semiconductors
Part No. SF4007-TR SF4005-TR SF4004-TR SF4002
Description Ultra-Fast Avalanche Sinterglass Diode
ULTRA FAST RECOVERY RECTFR 600V 1A 2PIN SOD-57 - Tape and Reel
ULTRA FAST RECOVERY RECTFR 400V 1A 2PIN SOD-57 - Tape and Reel