CM10501GKD - 1 ELEMENT, 500 uH, AMORPHOUS MAGNETIC-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR 1 ELEMENT, 50 uH, AMORPHOUS MAGNETIC-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR 1 ELEMENT, 30 uH, AMORPHOUS MAGNETIC-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR 1 ELEMENT, 13 uH, AMORPHOUS MAGNETIC-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR 1 ELEMENT, 400 uH, AMORPHOUS MAGNETIC-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR 1 ELEMENT, 45 uH, AMORPHOUS MAGNETIC-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR
CM10501GKD_7013301.PDF Datasheet
Part No. CM10501GKD CM10500G6B CM30300GJD CM20500G0D CM20500G0E CM60130GK CM02401G4 CM20450G9D
Description 1 ELEMENT, 500 uH, AMORPHOUS MAGNETIC-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR
1 ELEMENT, 50 uH, AMORPHOUS MAGNETIC-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR
1 ELEMENT, 30 uH, AMORPHOUS MAGNETIC-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR
1 ELEMENT, 13 uH, AMORPHOUS MAGNETIC-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR
1 ELEMENT, 400 uH, AMORPHOUS MAGNETIC-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR
1 ELEMENT, 45 uH, AMORPHOUS MAGNETIC-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR
File Size 257.27K  /  2 Page
Maker
UNITED CHEMI-CON INC
Homepage
Download [ ]
[ View it Online ]   [ Search more for CM10501GKD ]
[ Price & Availability of CM10501GKD by FindChips.com ]
 Full text search : 1 ELEMENT, 500 uH, AMORPHOUS MAGNETIC-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR 1 ELEMENT, 50 uH, AMORPHOUS MAGNETIC-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR 1 ELEMENT, 30 uH, AMORPHOUS MAGNETIC-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR 1 ELEMENT, 13 uH, AMORPHOUS MAGNETIC-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR 1 ELEMENT, 400 uH, AMORPHOUS MAGNETIC-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR 1 ELEMENT, 45 uH, AMORPHOUS MAGNETIC-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR
 Product Description search : 1 ELEMENT, 500 uH, AMORPHOUS MAGNETIC-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR 1 ELEMENT, 50 uH, AMORPHOUS MAGNETIC-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR 1 ELEMENT, 30 uH, AMORPHOUS MAGNETIC-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR 1 ELEMENT, 13 uH, AMORPHOUS MAGNETIC-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR 1 ELEMENT, 400 uH, AMORPHOUS MAGNETIC-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR 1 ELEMENT, 45 uH, AMORPHOUS MAGNETIC-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR