  CM60130GK Datasheet PDF File
For CM60130GK Found Datasheets File :: 1+       Page :: | <1> |
    UNITED CHEMI-CON INC
Part No. CM10501GKD CM10500G6B CM30300GJD CM20500G0D CM20500G0E CM60130GK CM02401G4 CM20450G9D
Description 1 ELEMENT, 500 uH, AMORPHOUS MAGNETIC-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR
1 ELEMENT, 50 uH, AMORPHOUS MAGNETIC-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR
1 ELEMENT, 30 uH, AMORPHOUS MAGNETIC-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR
1 ELEMENT, 13 uH, AMORPHOUS MAGNETIC-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR
1 ELEMENT, 400 uH, AMORPHOUS MAGNETIC-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR
1 ELEMENT, 45 uH, AMORPHOUS MAGNETIC-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR