MBM150GS12A - 150 A, 1200 V, N-CHANNEL IGBT 200 A, 600 V, N-CHANNEL IGBT 400 A, 600 V, N-CHANNEL IGBT
MBM150GS12A_6935737.PDF Datasheet
 Full text search : 150 A, 1200 V, N-CHANNEL IGBT 200 A, 600 V, N-CHANNEL IGBT 400 A, 600 V, N-CHANNEL IGBT
 Product Description search : 150 A, 1200 V, N-CHANNEL IGBT 200 A, 600 V, N-CHANNEL IGBT 400 A, 600 V, N-CHANNEL IGBT