  MBN400AS6 Datasheet PDF File
For MBN400AS6 Found Datasheets File :: 1+       Page :: | <1> |
Part No. MBM150GS12A MBM200GS6A MBN400AS6
Description 150 A, 1200 V, N-CHANNEL IGBT
200 A, 600 V, N-CHANNEL IGBT
400 A, 600 V, N-CHANNEL IGBT