VSP20-2R-H-S - ELECTRIC FUSE, 20A, 600VAC, 4992A (IR), INLINE/HOLDER
VSP20-2R-H-S_6837580.PDF Datasheet
 Full text search : ELECTRIC FUSE, 20A, 600VAC, 4992A (IR), INLINE/HOLDER
 Product Description search : ELECTRIC FUSE, 20A, 600VAC, 4992A (IR), INLINE/HOLDER