  VSP20-2R-H-S Datasheet PDF File
For VSP20-2R-H-S Found Datasheets File :: 2+       Page :: | <1> |
    MERSEN
Part No. VSP20-2R-H-S
Description ELECTRIC FUSE, 20A, 600VAC, 4992A (IR), INLINE/HOLDER