PIO104-470MT - 1 ELEMENT, 47 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD 1 ELEMENT, 12 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD 1 ELEMENT, 10 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD 1 ELEMENT, 150 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD 1 ELEMENT, 68 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
PIO104-470MT_6617133.PDF Datasheet
Part No. PIO104-470MT PIO104-120MT PIO31-100MT PIO52-151KB PIO52-680MT PIO52-470MB
Description 1 ELEMENT, 47 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
1 ELEMENT, 12 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
1 ELEMENT, 10 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
1 ELEMENT, 150 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
1 ELEMENT, 68 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
File Size 171.96K  /  6 Page
Maker
N/A
Homepage
Download [ ]
[ View it Online ]   [ Search more for PIO104-470MT ]
[ Price & Availability of PIO104-470MT by FindChips.com ]
 Full text search : 1 ELEMENT, 47 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD 1 ELEMENT, 12 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD 1 ELEMENT, 10 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD 1 ELEMENT, 150 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD 1 ELEMENT, 68 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
 Product Description search : 1 ELEMENT, 47 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD 1 ELEMENT, 12 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD 1 ELEMENT, 10 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD 1 ELEMENT, 150 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD 1 ELEMENT, 68 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD