  PIO52-470MB Datasheet PDF File
For PIO52-470MB Found Datasheets File :: 45+       Page :: | <1> | 2 | 3 | 4 | 5 |
Part No. PIO104-470MT PIO104-120MT PIO31-100MT PIO52-151KB PIO52-680MT PIO52-470MB
Description 1 ELEMENT, 47 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
1 ELEMENT, 12 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
1 ELEMENT, 10 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
1 ELEMENT, 150 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
1 ELEMENT, 68 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD