AISC-1210-1R2K-T - 1 ELEMENT, 1.2 uH, CERAMIC-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD 1 ELEMENT, 0.68 uH, CERAMIC-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD 1 ELEMENT, 0.12 uH, CERAMIC-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD 1 ELEMENT, 0.82 uH, CERAMIC-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD 1 ELEMENT, 0.91 uH, CERAMIC-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
AISC-1210-1R2K-T_6618411.PDF Datasheet
Part No. AISC-1210-1R2K-T AISC-1210-R68J-T AISC-1210-R12J-T AISC-1210-R82K-T AISC-1210-R91J-T
Description 1 ELEMENT, 1.2 uH, CERAMIC-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
1 ELEMENT, 0.68 uH, CERAMIC-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
1 ELEMENT, 0.12 uH, CERAMIC-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
1 ELEMENT, 0.82 uH, CERAMIC-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
1 ELEMENT, 0.91 uH, CERAMIC-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
File Size 1,136.13K  /  3 Page
Maker
ABRACON CORP
Homepage
Download [ ]
[ View it Online ]   [ Search more for AISC-1210-1R2K-T ]
[ Price & Availability of AISC-1210-1R2K-T by FindChips.com ]
 Full text search : 1 ELEMENT, 1.2 uH, CERAMIC-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD 1 ELEMENT, 0.68 uH, CERAMIC-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD 1 ELEMENT, 0.12 uH, CERAMIC-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD 1 ELEMENT, 0.82 uH, CERAMIC-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD 1 ELEMENT, 0.91 uH, CERAMIC-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
 Product Description search : 1 ELEMENT, 1.2 uH, CERAMIC-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD 1 ELEMENT, 0.68 uH, CERAMIC-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD 1 ELEMENT, 0.12 uH, CERAMIC-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD 1 ELEMENT, 0.82 uH, CERAMIC-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD 1 ELEMENT, 0.91 uH, CERAMIC-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD