  AISC-1210-R82K-T Datasheet PDF File
    ABRACON CORP
Part No. AISC-1210-1R2K-T AISC-1210-R68J-T AISC-1210-R12J-T AISC-1210-R82K-T AISC-1210-R91J-T
Description 1 ELEMENT, 1.2 uH, CERAMIC-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
1 ELEMENT, 0.68 uH, CERAMIC-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
1 ELEMENT, 0.12 uH, CERAMIC-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
1 ELEMENT, 0.82 uH, CERAMIC-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
1 ELEMENT, 0.91 uH, CERAMIC-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD