E2SDA30-25000M - CRYSTALS 30/50 0 70 30PF 25.000MHZ ATCUT FUND HC-49/UP QUARTZ CRYSTAL RESONATOR, 25 MHz
E2SDA30-25000M_4523440.PDF Datasheet
 Full text search : CRYSTALS 30/50 0 70 30PF 25.000MHZ ATCUT FUND HC-49/UP QUARTZ CRYSTAL RESONATOR, 25 MHz
 Product Description search : CRYSTALS 30/50 0 70 30PF 25.000MHZ ATCUT FUND HC-49/UP QUARTZ CRYSTAL RESONATOR, 25 MHz