  E2SDA30-25000M Datasheet PDF File
For E2SDA30-25000M Found Datasheets File :: 10+       Page :: | <1> |
    Ecliptek, Corp.
Part No. E2SDA30-25.000M
Description CRYSTALS 30/50 0 70 30PF 25.000MHZ ATCUT FUND HC-49/UP QUARTZ CRYSTAL RESONATOR, 25 MHz