E2SDA18-286363M - CRYSTALS 30/50 0 70 18PF 28.6363MHZ ATCUT FUND HC-49/UP QUARTZ CRYSTAL RESONATOR, 28.6363 MHz
E2SDA18-286363M_4518299.PDF Datasheet
 Full text search : CRYSTALS 30/50 0 70 18PF 28.6363MHZ ATCUT FUND HC-49/UP QUARTZ CRYSTAL RESONATOR, 28.6363 MHz
 Product Description search : CRYSTALS 30/50 0 70 18PF 28.6363MHZ ATCUT FUND HC-49/UP QUARTZ CRYSTAL RESONATOR, 28.6363 MHz