  E2SDA18-286363M Datasheet PDF File
For E2SDA18-286363M Found Datasheets File :: 28+       Page :: | <1> | 2 | 3 |
    Ecliptek, Corp.
Part No. E2SDA18-29.491M
Description CRYSTALS 30/50 0 70 18PF 29.491MHZ ATCUT FUND HC-49/UP QUARTZ CRYSTAL RESONATOR, 29.491 MHz