E1UFA18-3686M - CRYSTALS 30/50 -40 85 18PF 3.686MHZ ATCUT FUND HC-49/US QUARTZ CRYSTAL RESONATOR, 3.686 MHz
E1UFA18-3686M_4277928.PDF Datasheet
 Full text search : CRYSTALS 30/50 -40 85 18PF 3.686MHZ ATCUT FUND HC-49/US QUARTZ CRYSTAL RESONATOR, 3.686 MHz
 Product Description search : CRYSTALS 30/50 -40 85 18PF 3.686MHZ ATCUT FUND HC-49/US QUARTZ CRYSTAL RESONATOR, 3.686 MHz