  E1UFA18-3.686M Datasheet PDF File
    Ecliptek, Corp.
Part No. E1UFA18-3.686M
Description CRYSTALS 30/50 -40 85 18PF 3.686MHZ ATCUT FUND HC-49/US QUARTZ CRYSTAL RESONATOR, 3.686 MHz