E2SJA20-25000M - CRYSTALS 15/30 -40 85 20PF 25.000MHZ ATCUT FUND HC-49/UP QUARTZ CRYSTAL RESONATOR, 25 MHz
E2SJA20-25000M_4179724.PDF Datasheet
 Full text search : CRYSTALS 15/30 -40 85 20PF 25.000MHZ ATCUT FUND HC-49/UP QUARTZ CRYSTAL RESONATOR, 25 MHz
 Product Description search : CRYSTALS 15/30 -40 85 20PF 25.000MHZ ATCUT FUND HC-49/UP QUARTZ CRYSTAL RESONATOR, 25 MHz