  E2SJA20-25.000M Datasheet PDF File
    Ecliptek, Corp.
Part No. E2SJA20-25.000M
Description CRYSTALS 15/30 -40 85 20PF 25.000MHZ ATCUT FUND HC-49/UP QUARTZ CRYSTAL RESONATOR, 25 MHz