EH2500ETTTS-44237M - OSCILLATORS 100PPM -40 85 5.0V 4 44.237MHZ TS HCMOS 5X7MM 4PAD SMD CRYSTAL OSCILLATOR, CLOCK, 44.237 MHz, HCMOS/TTL OUTPUT
EH2500ETTTS-44237M_4109362.PDF Datasheet
 Full text search : OSCILLATORS 100PPM -40 85 5.0V 4 44.237MHZ TS HCMOS 5X7MM 4PAD SMD CRYSTAL OSCILLATOR, CLOCK, 44.237 MHz, HCMOS/TTL OUTPUT
 Product Description search : OSCILLATORS 100PPM -40 85 5.0V 4 44.237MHZ TS HCMOS 5X7MM 4PAD SMD CRYSTAL OSCILLATOR, CLOCK, 44.237 MHz, HCMOS/TTL OUTPUT