  EH2500ETTTS-44.237M Datasheet PDF File
For EH2500ETTTS-44.237M Found Datasheets File :: 54+       Page :: | <1> | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
    Ecliptek, Corp.
Part No. EH2500ETTTS-44.237M
Description OSCILLATORS 100PPM -40 85 5.0V 4 44.237MHZ TS HCMOS 5X7MM 4PAD SMD CRYSTAL OSCILLATOR, CLOCK, 44.237 MHz, HCMOS/TTL OUTPUT