EC2500TSY-14740M - OSCILLATORS 100PPM -10 70 5.0V 4 14.740MHZ TS CMOS 5X7MM 4PAD SMD CRYSTAL OSCILLATOR, CLOCK, 14.74 MHz, HCMOS/TTL OUTPUT
EC2500TSY-14740M_4127785.PDF Datasheet
 Full text search : OSCILLATORS 100PPM -10 70 5.0V 4 14.740MHZ TS CMOS 5X7MM 4PAD SMD CRYSTAL OSCILLATOR, CLOCK, 14.74 MHz, HCMOS/TTL OUTPUT
 Product Description search : OSCILLATORS 100PPM -10 70 5.0V 4 14.740MHZ TS CMOS 5X7MM 4PAD SMD CRYSTAL OSCILLATOR, CLOCK, 14.74 MHz, HCMOS/TTL OUTPUT