  EC2500TSY-14740M Datasheet PDF File
For EC2500TSY-14740M Found Datasheets File :: 5+       Page :: | <1> |
    Ecliptek, Corp.
Part No. EC2500TSY-14.740M
Description OSCILLATORS 100PPM -10 70 5.0V 4 14.740MHZ TS CMOS 5X7MM 4PAD SMD CRYSTAL OSCILLATOR, CLOCK, 14.74 MHz, HCMOS/TTL OUTPUT