EH2545TS-1900M - OSCILLATORS 50PPM 0 70 5.0V 4 1.900MHZ TS CMOS 5X7MM 4PAD SMD CRYSTAL OSCILLATOR, CLOCK, 1.9 MHz, HCMOS/TTL OUTPUT
EH2545TS-1900M_3986699.PDF Datasheet
 Full text search : OSCILLATORS 50PPM 0 70 5.0V 4 1.900MHZ TS CMOS 5X7MM 4PAD SMD CRYSTAL OSCILLATOR, CLOCK, 1.9 MHz, HCMOS/TTL OUTPUT
 Product Description search : OSCILLATORS 50PPM 0 70 5.0V 4 1.900MHZ TS CMOS 5X7MM 4PAD SMD CRYSTAL OSCILLATOR, CLOCK, 1.9 MHz, HCMOS/TTL OUTPUT