  EH2545TS-1.900M Datasheet PDF File
    Ecliptek, Corp.
Part No. EH2545TS-1.900M
Description OSCILLATORS 50PPM 0 70 5.0V 4 1.900MHZ TS CMOS 5X7MM 4PAD SMD CRYSTAL OSCILLATOR, CLOCK, 1.9 MHz, HCMOS/TTL OUTPUT