EPSA12BBHB-83000M - CRYSTAL OSCILLATOR, CLOCK, 83 MHz, LVCMOS OUTPUT ROHS COMPLIANT, CERAMIC, SMD, 4 PIN
EPSA12BBHB-83000M_3894575.PDF Datasheet
 Full text search : CRYSTAL OSCILLATOR, CLOCK, 83 MHz, LVCMOS OUTPUT ROHS COMPLIANT, CERAMIC, SMD, 4 PIN
 Product Description search : CRYSTAL OSCILLATOR, CLOCK, 83 MHz, LVCMOS OUTPUT ROHS COMPLIANT, CERAMIC, SMD, 4 PIN
 Related Part Number
PART Description Maker
SM99122B2E12.288000MHZ SM99122B2E12.441600MHZ SM99 CRYSTAL OSCILLATOR, CLOCK, 12.288 MHz, CMOS OUTPUT
CRYSTAL OSCILLATOR, CLOCK, 12.4416 MHz, CMOS OUTPUT
CRYSTAL OSCILLATOR, CLOCK, 12.5 MHz, CMOS OUTPUT
CRYSTAL OSCILLATOR, CLOCK, 12 MHz, CMOS OUTPUT
CRYSTAL OSCILLATOR, CLOCK, 12.352 MHz, CMOS OUTPUT
CRYSTAL OSCILLATOR, CLOCK, 19.44 MHz, CMOS OUTPUT
CRYSTAL OSCILLATOR, CLOCK, 22.5 MHz, CMOS OUTPUT
CRYSTAL OSCILLATOR, CLOCK, 20.16 MHz, CMOS OUTPUT
CRYSTAL OSCILLATOR, CLOCK, 33.333 MHz, CMOS OUTPUT
CRYSTAL OSCILLATOR, CLOCK, 33.33 MHz, CMOS OUTPUT
CRYSTAL OSCILLATOR, CLOCK, 49.152 MHz, CMOS OUTPUT
CRYSTAL OSCILLATOR, CLOCK, 36.864 MHz, CMOS OUTPUT
CRYSTAL OSCILLATOR, CLOCK, 38.912 MHz, CMOS OUTPUT
CRYSTAL OSCILLATOR, CLOCK, 60 MHz, CMOS OUTPUT
CRYSTAL OSCILLATOR, CLOCK, 54 MHz, CMOS OUTPUT
CRYSTAL OSCILLATOR, CLOCK, 39.3984 MHz, CMOS OUTPUT
CRYSTAL OSCILLATOR, CLOCK, 43.18 MHz, CMOS OUTPUT
CRYSTAL OSCILLATOR, CLOCK, 22.22 MHz, CMOS OUTPUT
CRYSTAL OSCILLATOR, CLOCK, 42 MHz, CMOS OUTPUT
CRYSTAL OSCILLATOR, CLOCK, 46 MHz, CMOS OUTPUT
CRYSTAL OSCILLATOR, CLOCK, 48.933 MHz, CMOS OUTPUT
CRYSTAL OSCILLATOR, CLOCK, 36 MHz, CMOS OUTPUT
CRYSTAL OSCILLATOR, CLOCK, 5 MHz, CMOS OUTPUT
CRYSTAL OSCILLATOR, CLOCK, 32.768 MHz, CMOS OUTPUT
CRYSTAL OSCILLATOR, CLOCK, 22.2222 MHz, CMOS OUTPUT