  EPSA12BBHB-83.000M Datasheet PDF File
    Ecliptek, Corp.
Part No. EPSA12BBHB-75.000M
Description CRYSTAL OSCILLATOR, CLOCK, 75 MHz, LVCMOS OUTPUT ROHS COMPLIANT, CERAMIC, SMD, 4 PIN
File Size 166.14K  /  5 Page
View it Online
Download Datasheet
Amphenol Communications Solutions
Part No. 52218-000MHAHLF
Description Assembly, Top Mount, S/D(68Pins), R/A, Type 123, 5V, 0mm s/o, Right Push Rod Eject, with Hold-Down, 8mm Eject Travel, Special Version
Tech specs
Official Product Page
HUA FENG CIRCUIT
    Ecliptek, Corp.
Part No. EPSA12BBHB-13.000M
Description CRYSTAL OSCILLATOR, CLOCK, 13 MHz, LVCMOS OUTPUT ROHS COMPLIANT, CERAMIC, SMD, 4 PIN
File Size 166.14K  /  5 Page
View it Online
Download Datasheet
Part No. 10073228-10000MLF
Description PCI Express® GEN 3 Card Edge, Storage and Server Connector, for SIOM, Vertical, Surface Mount, x1, 36 Positions, 1.00mm (0.039in) Pitch
Tech specs
Official Product Page
Part No. EPSA12BBHB-83.000M
Description CRYSTAL OSCILLATOR, CLOCK, 83 MHz, LVCMOS OUTPUT ROHS COMPLIANT, CERAMIC, SMD, 4 PIN