V23054E1004F110 - POWER/SIGNAL RELAY, 4PDT, MOMENTARY, 0.012A (COIL), 110VDC (COIL), 1300mW (COIL), 5A (CONTACT), PANEL MOUNT ROHS COMPLIANT
V23054E1004F110_3864451.PDF Datasheet
 Full text search : POWER/SIGNAL RELAY, 4PDT, MOMENTARY, 0.012A (COIL), 110VDC (COIL), 1300mW (COIL), 5A (CONTACT), PANEL MOUNT ROHS COMPLIANT
 Product Description search : POWER/SIGNAL RELAY, 4PDT, MOMENTARY, 0.012A (COIL), 110VDC (COIL), 1300mW (COIL), 5A (CONTACT), PANEL MOUNT ROHS COMPLIANT