  V23054E1004F110 Datasheet PDF File
For V23054E1004F110 Found Datasheets File :: 1+       Page :: | <1> |
Part No. V23054E1004F110
Description POWER/SIGNAL RELAY, 4PDT, MOMENTARY, 0.012A (COIL), 110VDC (COIL), 1300mW (COIL), 5A (CONTACT), PANEL MOUNT ROHS COMPLIANT