EP3600TS-17700M - OSCILLATORS 100PPM 0 70 3.3V 4 17.700MHZ TS CMOS 5.0X3.2MM 4PAD SMD CRYSTAL OSCILLATOR, CLOCK, 17.7 MHz, LVCMOS OUTPUT
EP3600TS-17700M_3846328.PDF Datasheet
 Full text search : OSCILLATORS 100PPM 0 70 3.3V 4 17.700MHZ TS CMOS 5.0X3.2MM 4PAD SMD CRYSTAL OSCILLATOR, CLOCK, 17.7 MHz, LVCMOS OUTPUT
 Product Description search : OSCILLATORS 100PPM 0 70 3.3V 4 17.700MHZ TS CMOS 5.0X3.2MM 4PAD SMD CRYSTAL OSCILLATOR, CLOCK, 17.7 MHz, LVCMOS OUTPUT