  EP3600TS-17.700M Datasheet PDF File
    Ecliptek, Corp.
ECLIPTEK CORP
Part No. EP3600TS-17.700M
Description OSCILLATORS 100PPM 0 70 3.3V 4 17.700MHZ TS CMOS 5.0X3.2MM 4PAD SMD CRYSTAL OSCILLATOR, CLOCK, 17.7 MHz, LVCMOS OUTPUT
File Size 184.45K  /  5 Page
View it Online
Download Datasheet
Amphenol Communications Solutions
Part No. DBV5W5S700M30LF
Description D-Sub Power Board Mount Connectors, Input Output Connectors, Full Power 5W5 Socket Right Angle Solder 30A, US Standard, 200 Cycles, Front: Female Screw Lock UNC 4.40, Back: Metal Brackets.
Tech specs
Official Product Page
HUA FENG CIRCUIT
Part No. EP3600TS-17.700MTR
Description CRYSTAL OSCILLATOR, CLOCK, 17.7 MHz, LVCMOS OUTPUT ROHS COMPLIANT, CERAMIC, SMD, 4 PIN