EP2600TS-10000M - OSCILLATORS 100PPM 0 70 3.3V 4 10.000MHZ TS HCMOS 5X7MM 4PAD SMD CRYSTAL OSCILLATOR, CLOCK, 10 MHz, LVCMOS OUTPUT
EP2600TS-10000M_3843696.PDF Datasheet
 Full text search : OSCILLATORS 100PPM 0 70 3.3V 4 10.000MHZ TS HCMOS 5X7MM 4PAD SMD CRYSTAL OSCILLATOR, CLOCK, 10 MHz, LVCMOS OUTPUT
 Product Description search : OSCILLATORS 100PPM 0 70 3.3V 4 10.000MHZ TS HCMOS 5X7MM 4PAD SMD CRYSTAL OSCILLATOR, CLOCK, 10 MHz, LVCMOS OUTPUT