  EP2600TS-10.000M Datasheet PDF File
    Ecliptek, Corp.
Part No. EP2600TS-60.000M
Description OSCILLATORS 100PPM 0 70 3.3V 4 60.000MHZ TS HCMOS 5X7MM 4PAD SMD CRYSTAL OSCILLATOR, CLOCK, 60 MHz, LVCMOS OUTPUT
File Size 167.39K  /  5 Page
View it Online
Download Datasheet
Amphenol Communications Solutions
Part No. 52218-000MHAHLF
Description Assembly, Top Mount, S/D(68Pins), R/A, Type 123, 5V, 0mm s/o, Right Push Rod Eject, with Hold-Down, 8mm Eject Travel, Special Version
Tech specs
Official Product Page
HUA FENG CIRCUIT
    Ecliptek, Corp.
Part No. EP2600TS-10.000M
Description OSCILLATORS 100PPM 0 70 3.3V 4 10.000MHZ TS HCMOS 5X7MM 4PAD SMD CRYSTAL OSCILLATOR, CLOCK, 10 MHz, LVCMOS OUTPUT