SDR08400JAAZMU1 - 8 A, 400 V, SILICON, RECTIFIER DIODE 30 A, 400 V, SILICON, RECTIFIER DIODE
SDR08400JAAZMU1_3780295.PDF Datasheet
 Full text search : 8 A, 400 V, SILICON, RECTIFIER DIODE 30 A, 400 V, SILICON, RECTIFIER DIODE
 Product Description search : 8 A, 400 V, SILICON, RECTIFIER DIODE 30 A, 400 V, SILICON, RECTIFIER DIODE